| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőajak anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Anyag: | AEM (Etilén-Akrilát-Kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |




