| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Hálózat méret: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Külső átmérő: | 32 mm |




