
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Szélesség: | 7 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Vastagság: | 7 mm |
| OE-számhoz: | 023675 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038103085A |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Szélesség: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |




