| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 11,8 mm |
| Külső átmérő: | 19,1 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Tömítés fajta: | Fém-elasztomer tömítés |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Keresztmetszet: | A-alakú |
| Áru tarifaszám: | 7318290000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 11,8 mm |
| Külső átmérő: | 19,1 mm |
| Tömítés fajta: | Fém-elasztomer tömítés |
| Áru tarifaszám: | 7318290000 |
| Keresztmetszet: | A-alakú |





