| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 320 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,163 kg |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált törlőlapáttal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | sapkával |
| Anyag: | PBT (Polibutilén-tereftalát) |
| Anyag: | GFK (üvegszál erősítésű műanyag) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 305 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált törlőlapáttal |




