| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,037 kg |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 85 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 86 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 85 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 85 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 87 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 85 mm |
| Szélesség: | 55,0 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Magasság: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 85 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |







