| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 76 mm |
| Tömeg: | 50 g |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| D1: | 25 mm |
| D2: | 23,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Tömeg: | 53 g |
| D1: | 78,21 mm |






