
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,0705 kg |
| Hossz: | 100 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 40 g |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Anyag: | Gumi |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 60 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 114 mm |
| Szélesség: | 103,5 mm |
| Hossz: | 156 mm |
| Tömeg: | 375 g |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 70 |




