| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 210 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 177 mm |
| Tömeg: | 110 g |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| D1: | 21 mm |
| D2: | 62,5 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 200 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| D1: | 23,5 mm |
| D2: | 62 mm |






