| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 180 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 56 mm |
| Belső átmérő 2: | 58,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 155 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 56 mm |
| Belső átmérő 2: | 59 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | GJ6A34015A |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 155 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 94 g |
| D1: | 56 mm |
| D2: | 59 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 180 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 56 mm |
| Belső átmérő 2: | 58,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 155 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 56 mm |
| Belső átmérő 2: | 59 mm |






