| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 250 mm |
| Belső átmérő 1: | 71 mm |
| Belső átmérő 2: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 241 mm |
| Belső átmérő: | 72 mm |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 245 mm |
| Tömeg: | 60 g |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| D1: | 71 mm |
| D2: | 62 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 240 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Magasság: | 75 mm |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 250 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 71 mm |
| Belső átmérő 2: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1223834 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 250 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 73 g |
| D1: | 71 mm |
| D2: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 225 mm |
| OE-számhoz: | 1488234 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| OE-számhoz: | 1305329 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 250 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 71 mm |
| Belső átmérő 2: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 241 mm |
| Belső átmérő: | 72 mm |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Anyag: | Termoplaszt |





