| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,58 kg |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | ellenállás nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Feszültség: | 12 V |
| D1: | 156 mm |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | adapterrel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 156 mm |
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 1,7 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 22 cm |
| csomagolási magasság: | 20 cm |
| OE-számhoz: | 27220VB001 |
| OE-számhoz: | 27220VB002 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | ellenállás nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Feszültség: | 12 V |
| D1: | 156 mm |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozó nélkül |
| átmérő: | 156 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| D1: | 156 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | ellenállás nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | adapterrel |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |




