| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1J0959455K |
| Névl. telj.: | 80 W |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 9 |
| D1: | 290 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1C0959455C |
| Névl. telj.: | 250 W |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 7 |
| D1: | 350 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1J0959455M |
| Névl. telj.: | 250 W |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Fűtés/szellőzés: | extra fűtéssel szerelt járművekhez |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 7 |
| D1: | 345 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 6Q0959455AD |
| Névl. telj.: | 390 W |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 7 |
| D1: | 393 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor keret (káva) nélkül |
| átmérő: | 280 mm |
| Lapátkerekek száma: | 9 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Gyártó korlátozás: | TEMIC |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Névl. telj.: | 100 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 6Q0121207L |
| Névl. telj.: | 270 W |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 8 |
| D1: | 390 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 310/310 W |
| D1: | 300 mm |
| D2: | 300 mm |
| Lapátkerekek száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | terhelő ellenállással |
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| D1: | 300 mm |
| D2: | 300 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Lapátkerekek száma: | 6 |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Névl. telj.: | 94 W |
| Névleges teljesítmény 1: | 94 W |
| Névleges teljesítmény 2: | 94 W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névl. telj.: | 310 W |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | terhelő ellenállással |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Lapátkerekek száma: | 12 |
| D1: | 300 mm |
| D2: | 300 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 250 W |
| D1: | 383 mm |
| Lapátkerekek száma: | 8 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegységgel |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névl. telj.: | 125 W |
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | terhelő ellenállással |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Lapátkerekek száma: | 12 |
| D1: | 300 mm |
| D2: | 300 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csomagolási hossz: | 78,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 50,5 cm |
| csomagolási magasság: | 16 cm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 300/300 mm |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Új alkatrész | |
| Tömeg: | 4,28 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lapátkerekek száma: | 8 |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 480 W |
| átmérő: | 383 mm |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegység nélkül |
| Csomagolási hossz: | 80 cm |
| Csomagolási szélesség: | 54 cm |
| csomagolási magasság: | 15 cm |
| Tömeg: | 3,9 kg |
| Új alkatrész | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| átmérő: | 305 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 300 mm |
| Lapátkerekek száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lapátkerekek száma: | 12 |
| Névl. telj.: | 310+310 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Feszültség: | 12 V |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 383 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 6Q0959455J |
| Névl. telj.: | 100 W |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 9 |
| D1: | 293 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 6N0959455L |
| Névl. telj.: | 220 W |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 9 |
| D1: | 290 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lapátkerekek száma: | 6 |
| Működési mód: | elektromos |
| átmérő: | 305 mm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| D1: | 305 mm |
| D2: | 305 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Csomagolási szélesség: | 13,50 cm |
| Nettó súly: | 4969 g |
| csomagolási magasság: | 51,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 73,0 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegységgel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| átmérő: | 383 mm |
| Lapátkerekek száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Névl. telj.: | 250 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Névl. telj.: | 480 W |
| Feszültség: | 12 V |
| átmérő: | 383 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Lapátkerekek száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Villanymotorral |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 310/310 W |
| D1: | 300 mm |
| D2: | 300 mm |
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | terhelő ellenállással |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Lapátkerekek száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 250 W |
| D1: | 383 mm |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegységgel |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Lapátkerekek száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Félautomata |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 94 W |
| D1: | 300 mm |
| D2: | 300 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Fűtés/szellőzés: | Kettős ventilátor |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Lapátkerekek száma: | 6 |
| Névleges teljesítmény 1: | 94 W |
| Névleges teljesítmény 2: | 94 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 305 mm |
| D1: | 305 mm |
| D2: | 305 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
| Lapátkerekek száma: | 6 |
| Csomagolási hossz: | 73,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13,50 cm |
| csomagolási magasság: | 51,00 cm |
| Nettó súly: | 4969 g |






