| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 44 mm |
| Külső átmérő: | 11,04 mm |
| Belső átmérő: | 5,50 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 44 mm |
| Külső átmérő: | 11,09 mm |
| Belső átmérő: | 5,50 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 44 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,50 mm |
| Külső átmérő: | 11,04 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 44 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,50 mm |
| Külső átmérő: | 11,09 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Anyag: | nagy foszfor tartalmú szürkeöntvény |
| Külső átmérő: | 11,05 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 44 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 11,05 mm |
| Standard méret [STD] | |




