| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 11,04 mm |
| Belső átmérő: | 6,05 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 11,04 mm |
| Belső átmérő: | 6,05 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 45 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 6,05 mm |
| Külső átmérő: | 11,04 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 45 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 6,05 mm |
| Külső átmérő: | 11,04 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 45 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 6,1 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |




