
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 47 mm |
| Külső átmérő 1: | 12 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 12,03 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 12,09 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 47 mm |
| Külső átmérő: | 12,04 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 47 mm |
| Külső átmérő: | 12,09 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Túlméret | |




