
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 36 mm |
| Külső átmérő 1: | 11,1 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Hossz: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 11,06 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Anyag: | Bronz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 11,11 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,11 mm |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Túlméret | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 38,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Anyag: | Bronz |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 38,5 mm |
| Külső átmérő: | 12,11 mm |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 38,5 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 36,4 mm |
| Belső átmérő: | 5,99 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 36,5 mm |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Külső átmérő: | 12,08 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 36,5 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 36,5 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Külső átmérő: | 12,11 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Túlméret | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSF |
| Hossz: | 38,5 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | visszafordító szelep |
| Hossz: | 38,5 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSF |
| Hossz: | 38,5 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Belső átmérő: | 5,98 mm |
| Külső átmérő: | 12,11 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Motorkód: | BSF |
| Hossz: | 36,5 mm |
| Anyag: | Bronz |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 12,1 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 36 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Külső átmérő: | 11,1 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSE |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BSF |
| Hossz: | 38,5 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 12,06 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |




