| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 258 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Keréktárcsa: | 4 -lyuk |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |




