NIPPARTS J3313026P féktárcsa
Kauffer cikkszám: J3313026P-NIP
![NIPPARTS J3313026P NIPPARTS J3313026P]()
Nagyítás
EAN: 8718638160868
Csomagsúly: 4.22 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kerékagyátmérő: | 154 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y-26251
MAZDA: G25Y-26251-A
MAZDA: GF3Y-26251
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GF3Y-26251-A
MAZDA: GFYY-26251
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: N123-26251
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N123-26-251A
MAZDA: N123-26251-A
MAZDA: N1236251
MAZDA: N123-6251A
MAZDA: NF47-26251
MAZDA: NF47-26-251
MAZDA (FAW): G25Y26251C
MAZDA (FAW): GV7D26251
FAW: 5DA033251
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
11543 Ft VTSZ / KN:
87083091