OPTIMAL BS-7744C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BS-7744C-OPT
![OPTIMAL BS-7744C OPTIMAL BS-7744C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7744C OPTIMAL BS-7744C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7744C OPTIMAL BS-7744C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7744C OPTIMAL BS-7744C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7744C OPTIMAL BS-7744C]()
Nagyítás
EAN: 4058787139433
Csomagsúly: 4.22 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Furat/lyukszám: | 5/8 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GFYY26251
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N123-26-251A
MAZDA: NF47-26-251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
9056 Ft VTSZ / KN:
87083091