OPTIMAL BS-7754C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BS-7754C-OPT
![OPTIMAL BS-7754C OPTIMAL BS-7754C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7754C OPTIMAL BS-7754C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7754C OPTIMAL BS-7754C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7754C OPTIMAL BS-7754C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-7754C OPTIMAL BS-7754C]()
Nagyítás
EAN: 4058787139488
Csomagsúly: 6.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 274 mm |
| Magasság: | 47,5 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Furat/lyukszám: | 5/8 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GF3Y3325X
MAZDA: GF3Y3325XA
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
16590 Ft VTSZ / KN:
87083091