TEXTAR 92130200 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 92130200-TEX
![TEXTAR 92130200 TEXTAR 92130200]()
Nagyítás
EAN: 4019722268038
Csomagsúly: 3.70 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 261 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 124,8 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Furat/lyukszám: | 04/05 |
| Kerékcsavarfurat-átmérő: | 13,3 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékagy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékrögzítő csavar nélkül |
| Csomagolási hossz: | 27,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 27,8 cm |
| csomagolási magasság: | 10,5 cm |
| Tömeg: | 3,7 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra HAIMA (FAW): B26Y26251L1
MAZDA: B26Y26251
MAZDA: B26Y26251L1
MAZDA: BJ3Y26251