VALEO 672721 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 672721-VAL
![VALEO 672721 VALEO 672721]()
Nagyítás
EAN: 3276426727211
Csomagsúly: 5.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : VALEO 186851
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Lyukszám 1: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált kerékcsapágy nélkül |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |
| Tömeg: | 8,49 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G25Y-26-251
MAZDA: G25Y-26-251A
MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: GF3Y-26-251
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: GFYY26251
MAZDA: GK2Y26251F
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N123-26-251A
MAZDA: N123-26-251B
MAZDA: N12326251
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N12326251B
MAZDA: NF47-26-251
MAZDA: NF4726251
MAZDA (FAW): G25Y-26-251
MAZDA (FAW): G25Y-26-251A
MAZDA (FAW): G25Y26251
MAZDA (FAW): G25Y26251A
MAZDA (FAW): GF3Y26251A
FAW: G25Y-26-251
FAW: G25Y-26-251A
FAW: G25Y26251
FAW: G25Y26251A
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8087 Ft VTSZ / KN:
87083091