FTE 9072204 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 9072204-FTE
![FTE 9072204 FTE 9072204]()
Nagyítás
EAN: 3276429725870
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
BS5391
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 261 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Keréktárcsa: | 4 -lyuk |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: B26Y26251
MAZDA: B26Y-26-251
MAZDA: B26Y26251
MAZDA: BJ3Y-26-251
MAZDA: BJ3Y26251
FORD ASIA & OCEANIA: B26Y26251
HAIMA (FAW): B26Y-26-251L1
HAIMA (FAW): B26Y26251L1