TRW DF4278 féktárcsa
Kauffer cikkszám: DF4278-TRW
![TRW DF4278 TRW DF4278]()
Nagyítás
![TRW DF4278 TRW DF4278]()
Nagyítás
EAN: 3322937369720
Csomagsúly: 3.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 261 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 39,9 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| Menetméret: | 13 |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Szín: | fekete |
| Felület: | lakkozott |
| Vizsgálat jelzés: | E190R-02C0190/0237 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
OEM- (gyári-) számok kattintásra HAIMA (FAW): B26Y26251L1
MAZDA: B26Y-26-251
MAZDA: BJ3Y-26-251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8660 Ft VTSZ / KN:
87083099
87083091
8708309190