VALEO 673561 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 673561-VAL
![VALEO 673561 VALEO 673561]()
Nagyítás
EAN: 3276426735612
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 261 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Keréktárcsa: | 4 -lyuk |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | ABS-érzékelőgyűrű nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált kerékcsapágy nélkül |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |
| Tömeg: | 7,55 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: B26Y26251
MAZDA: B26Y-26-251
MAZDA: B26Y26251
MAZDA: BJ3Y-26-251
MAZDA: BJ3Y26251
FORD ASIA & OCEANIA: B26Y26251
HAIMA (FAW): B26Y-26-251L1
HAIMA (FAW): B26Y26251L1