STC T474254 kerékcsapágy
Kauffer cikkszám: T474254-STC
![STC T474254 STC T474254]()
Nagyítás
EAN: 8435113993345
Csomagsúly: 1.09 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 45 mm |
| Tömeg: | 0,93 kg |
| Anyag: | Fém |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 80 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rászerelő/rögzítő anyaggal |
| Csapágy kivitel: | Ferde golyóscsapágy |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GS1D-33-047A
MAZDA: BBM2-33-047
MAZDA: GS1D-33-047C
MAZDA: C236-26-151A
MAZDA: C236-26-151C
MAZDA: GS1D-33-047
MAZDA: GS1D-33-047B
MAZDA: BP4L-33-047A
MAZDA: C236-26-151B
MAZDA: C236-26-151D
MAZDA: BP4L-33-047B