ERA 220342R önindító
Kauffer cikkszám: 220342R-ERA
![ERA 220342R ERA 220342R]()
Nagyítás
![ERA 220342R ERA 220342R]()
Nagyítás
![ERA 220342R ERA 220342R]()
Nagyítás
![ERA 220342R ERA 220342R]()
Nagyítás
![ERA 220342R ERA 220342R]()
Nagyítás
![ERA 220342R ERA 220342R]()
Nagyítás
![ERA 220342R ERA 220342R]()
Nagyítás
EAN: 8053379817207
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Helyzet/fok: | L 45 ° |
| Bilincs: | NO |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 88 mm |
| Tömeg: | 7 kg |
| Lyukszám: | 3 |
| fogszám 1: | 9 |
| fogszám 2: | 10 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: 0R201-18-400B
MAZDA: R20118400
MAZDA: R201-18-400
MAZDA: R20118400A
MAZDA: R201-18-400A
MAZDA: R20118400B
MAZDA: R201-18-400B
MAZDA: R20118400C
MAZDA: R201-18-400C
MAZDA: RF0118400
MAZDA: RF01-18-400
MAZDA: RF0118400A
MAZDA: RF01-18-400A
MAZDA: RF0118400C
MAZDA: RF01-18-400C
MAZDA: RFL118400
MAZDA: RFL1-18-400
MAZDA: RFL118400A
MAZDA: RFL1-18-400A
MITSUBISHI: M002T32071
MITSUBISHI: M002T92071
MITSUBISHI: M2T32071
MITSUBISHI: M2T92071
SUZUKI: 3110077E90
SUZUKI: 31100-77E90
SUZUKI: 3110077E91
SUZUKI: 31100-77E91
SUZUKI: 3110077E96
SUZUKI: 31100-77E96
SUZUKI: 3110077E97
SUZUKI: 31100-77E97
KIA: 0K71118400
KIA: 0K71F18400B
KIA: 0R201-18-400B
KIA: K71118400
KIA: K71F18400B
KIA: R20118400B
KIA: R20118400C
KIA: R201-18-400C
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.