NGK 4664 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: 4664-NGK
![NGK 4664 NGK 4664]()
Nagyítás
EAN: 087295146644
Csomagsúly: 0.05 kg.
Így is ismerheti:
Y-529J
A csomagolás tartalma: 10 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Feszültség: | 11,0 V |
| Névleges áramerősség: | 3,5 A |
| Ellenállás: | 1,4 ohm |
| teljes hossz: | 123,0 mm |
| Beépítési mélység: | 30,0 mm |
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Kulcsnyílás: | 12 mm |
| Csatlakozás technika: | M4 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF20-18-601
MAZDA: RF2A-18-601
MAZDA: RF8G-18-601
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
10054 FtBelföldi készletről szállítható
9981 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8803 Ft VTSZ / KN:
85118000
8511800090