MAGNETI MARELLI 062900096304 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: 062900096304-MAR
EAN: 8001063913124
Csomagsúly: 0.05 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: 062900189304
Így is ismerheti:
UY21A
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Névleges áramerősség: | 10 A |
| Min. meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Csatlakozás technika: | M4 |
| Meghúzási nyomaték: | 2,5 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 18 Nm |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Beépítési dőlés: | 119 ° |
| Feszültség: | 11 V |
| Hossz 1: | 71 mm |
| Hossz 2: | 30 mm |
| teljes hossz: | 120 mm |
| Menetméret: | M10X1,25 |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Felfűtési idő: | 7 min |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF2A18601
MAZDA: RF2A-18-601
MAZDA: RF8G18601