MONROE L50107 vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: L50107-MON
![MONROE L50107 MONROE L50107]()
Nagyítás
EAN: 5412096271861
Csomagsúly: 0.40 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Menetfajta: | jobbmenettel |
| Menetméret 1: | M14XP1.5 |
| Menetméret 2: | M12X1.25 |
| Belső menet: | 14 x 1,5 mm |
| Hossz: | 93 mm |
| Tömeg: | 0,400 kg |
| Csomagolási hossz: | 14,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,5 cm |
| csomagolási magasság: | 5 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 3405915
FORD: 8AG432280
FORD: GA2A32280A
MAZDA: 8AG332280
MAZDA: 8AG432280
MAZDA: F02Z3A130A
MAZDA: GA2A32280A