LUCAS LP004 Premium Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: LP004-LUC
![LUCAS LP004 LUCAS LP004]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 50 Ah |
| Padlóléc kivitel: | B01 |
| Végpólus fajta: | T1 |
| Hidegindító áram EN szerint: | 450 A |
| Hossz: | 200 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Magasság: | 225 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra HYUNDAI: E3710050C1
KIA: E3710050C1
MAZDA: F650185209B