HOFFER H5035142 önindító
Kauffer cikkszám: H5035142-HOF
![HOFFER H5035142 HOFFER H5035142]()
Nagyítás
EAN: 8033419019822
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | RF5C18400 |
| Fogszám: | 12 |
| Indítási teljesítmény: | 2,3 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 88 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF5C-18-400
MITSUBISHI: M002T88671
MITSUBISHI: M2T88671
MITSUBISHI: MO02T88671