Így is ismerheti:
75W-90, 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ S1, Approval 235.8, Approval 235.9, AVTODISEL YaMZ, DTFR 12B140, GO-J, KOMATSU 195326199004, SAE J 2360, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12N, TE-ML 16F, TE-ML 17B, TE-ML 19C, TE-ML 21A, 341 Typ E3, API GL-4, API GL-5, API MT-1, STO 1:0 (for Axles), STO 1:1 G, STO 2:0 A FS, TE-ML 07A, TE-ML 08
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| specifikáció: | API MT-1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | Approval 235.8 |
| Gyártói engedély: | Approval 235.9 |
| Gyártói engedély: | AVTODISEL YaMZ |
| Gyártói engedély: | DTFR 12B140 |
| Gyártói engedély: | GO-J |
| Gyártói engedély: | KOMATSU 195326199004 |
| Gyártói engedély: | SAE J 2360 |
| Gyártói engedély: | TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | TE-ML 16F |
| Gyártói engedély: | TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 19C |
| Gyártói engedély: | TE-ML 21A |
| Olajgyártó javaslat: | 341 Typ E3 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | API MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:0 (for Axles) |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:1 G |
| Olajgyártó javaslat: | STO 2:0 A FS |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 07A |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 08 |
Külső dokumentumok kattintásra