WILMINK GROUP WG2114963 hűtő, motorhűtés
Kauffer cikkszám: WG2114963-WIL
Így is ismerheti:
376769671
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Szívóátmérő: | 31,5 mm |
| Kipufogóátmérő: | 31,5 mm |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózathossz: | 375 mm |
| Hálózatszélesség: | 738 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
Általános információ: Nissens: 62464A
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: L32715200
MAZDA: L32715200A
MAZDA: L32715200B