TEDGUM 00390931 csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: 00390931-TDG
![TEDGUM 00390931 TEDGUM 00390931]()
Nagyítás
EAN: 5908229952719
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Hossz 1: | 80 mm |
| Hossz 2: | 60 mm |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Beépítési oldal: | belül |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A 34 460 A
MAZDA: GJ6A 34 460 B
MAZDA: GR1A-34-460