KAMOKA JBC0568 féknyereg
Kauffer cikkszám: JBC0568-KAM
![KAMOKA JBC0568 KAMOKA JBC0568]()
Nagyítás
EAN: 5901779858777
Csomagsúly: 2.57 kg.
Így is ismerheti:
GJ6A2661XA
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg integrált rögzítőfékkel |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Villanymotor nélkül |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Páros cikkszám: | JBC0567 |
| Dugattyú ?: | 35 mm |
| Rögzítő furatok távolsága: | 132 mm |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A2661XA
MAZDA: GJ6A-26-61XC
MAZDA: GJ6A2661XC
MAZDA: GJZA2698Z
MAZDA: GJZA2698ZA
MAZDA: GJZA2698ZB
MAZDA: GJZA-26-98ZC
MAZDA: GJZA2698ZC
MAZDA: GJZJ2698Z
MAZDA: GJZJ2698ZA
MAZDA: GJZJ2698ZB
MAZDA: GJZJ-26-98ZC