KNECHT LX 936 légszűrő
Kauffer cikkszám: LX936-KNE
![KNECHT LX 936 KNECHT LX 936]()
Nagyítás
![KNECHT LX 936 KNECHT LX 936]()
Nagyítás
EAN: 4009026405413
Csomagsúly: 0.54 kg.
Így is ismerheti:
76625313
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Hossz: | 322,0 mm |
| Szélesség: | 178 mm |
| Magasság: | 49,0 mm |
| Tömítés anyaga: | hab/keményhab |
| Csomagolási hossz: | 18,5 cm |
| Nettó súly: | 245 g |
| csomagolási magasság: | 33,00 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,40 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF2A-13-Z40A9U
MAZDA: RF2A13Z40
MAZDA: RF2A13Z409A
MAZDA: RF2A13Z40A
MAZDA: RF4F13Z40
MAZDA: RF4F13Z409A
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
5591 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
4628 Ft VTSZ / KN:
84212300
84213100