WILMINK GROUP WG2047310 tömítés, olajteknő
Kauffer cikkszám: WG2047310-WIL
Így is ismerheti:
036.164 Dirko HT
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Anyag: | Szilikon |
| Vegyi tulajdonságok: | UV-álló |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | tartósan rugalmas |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -60 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 315 °C |
Általános információ: Elring: 036.164
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 71713687
BMW: 11 12 1 262 571
FIAT: 71753861
FORD: 1072689
FORD: 1217470
FORD: 95VW6722AA
MAZDA: 852777739
MAZDA: R2Y110431A
MERCEDES-BENZ: 001989612010
MERCEDES-BENZ: 003 989 98 20
MERCEDES-BENZ: A001989612010
MERCEDES-BENZ: A003 989 98 20
MITSUBISHI: MD997110
MITSUBISHI: MD997740
MITSUBISHI: Z2156090
OPEL: 1503296
OPEL: 1503298
OPEL: 90511124
OPEL: 90543772
OPEL: 93160373
OPEL: 93160951
OPEL: 93165267
RENAULT: 7701404452
DACIA: 7701404452
VAG: D000400
VAG: D176501A1
VAG: D176600M1
JOHN DEERE: TCU36718