FTE 9072258 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 9072258-FTE
![FTE 9072258 FTE 9072258]()
Nagyítás
EAN: 3276429726419
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
BS5397
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 280 mm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Magasság: | 41 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G15Y-26-251
MAZDA: G15Y-26-251A
MAZDA: G15Y26251
MAZDA: G15Y26251A
MAZDA: G25Y-26-251
MAZDA: G25Y-26-251A
MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: GF3Y-26-251
MAZDA: GF3Y-26-251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GFYY-26-251
MAZDA: GFYY26251
MAZDA: GK2Y26251F
MAZDA: N123-26-251
MAZDA: N123-26-251A
MAZDA: N123-26-251B
MAZDA: N12326251
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N12326251B
MAZDA: NF47-26-251
MAZDA: NF4726251
MAZDA (FAW): G25Y-26-251
MAZDA (FAW): G25Y-26-251A
MAZDA (FAW): G25Y26251
MAZDA (FAW): G25Y26251A
MAZDA (FAW): GF3Y26251A
FAW: G25Y-26-251
FAW: G25Y-26-251A
FAW: G25Y26251
FAW: G25Y26251A