FTE 9082515 COATED RANGE FTE féktárcsa
Kauffer cikkszám: 9082515-FTE
![FTE 9082515 FTE 9082515]()
Nagyítás
EAN: 3276429738757
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
BS7481B
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 314 mm |
| féktárcsa vastagság: | 11 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Magasság: | 42 mm |
| Min. vast.: | 9 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G31Y-26-251
MAZDA: G31Y26251
MAZDA: GP9Y-26-251
MAZDA: GP9Y26251
MAZDA: GP9Y26251A