MAGNETI MARELLI 360406060401 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 360406060401-MAR
![MAGNETI MARELLI 360406060401 MAGNETI MARELLI 360406060401]()
Nagyítás
EAN: 8001063870717
Csomagsúly: 4.22 kg.
Így is ismerheti:
DFV0604, MBD0718
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Felület: | UV-lakk-réteggel |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| átmérő: | 280 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Min. vast.: | 8 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 72 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 103 Nm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 280 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: B69926251
MAZDA: G15Y26251A
MAZDA: G25Y26251
MAZDA: G25Y26251A
MAZDA: GF3Y26251
MAZDA: GF3Y26251A
MAZDA: GFYY26251
MAZDA: GK2Y26251F
MAZDA: N12326251
MAZDA: N12326251A
MAZDA: N12326251B
MAZDA: NF4726251
MAZDA (FAW): GV7D26251