MAGNETI MARELLI 361302040440 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 361302040440-MAR
![MAGNETI MARELLI 361302040440 MAGNETI MARELLI 361302040440]()
Nagyítás
EAN: 8001063794792
Csomagsúly: 7.81 kg.
Így is ismerheti:
MBD0440
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | belső hűtésű |
| átmérő: | 283 mm |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Min. vast.: | 23 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 75 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 103 Nm |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 283 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G26Y3325XA
MAZDA: G26Y-33-25XA
MAZDA: GJ6Y3325X
MAZDA: GJ6Y3325XA
MAZDA: GJ6Y-33-25XA