WILMINK GROUP WG1086678 tömítőgyűrű, főtengely
Kauffer cikkszám: WG1086678-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Magasság: | 15 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 88 mm |
| Külső átmérő: | 180 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | IWD |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Figyelje a szerelési információt |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
Általános információ: Elring: 023.940
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1119873
FORD: 1131305
FORD: 1211759
FORD: 1S7G6A321AA
FORD: 1S7G6A321AB
FORD: 1S7G6K318AE
FORD: 2432650
FORD: 1S7G6K318AF
FORD: 1S7G6K318BA
FORD: 1S7Z6A321B
FORD: 1S7Z6A321BA
FORD: 1S7Z6D309AA
FORD: 1S7Z6K301A
FORD: 1S7Z6K301AA
FORD: 1S7Z6K301BA
FORD: 2484825
JAGUAR: C2S52373
JAGUAR: C2S24164
MAZDA: LF0111310
MAZDA: 1F2023657
MAZDA: LF0111310A
MAZDA: LF0111310B
MAZDA: ZZC023657
VOLVO: 30711874
VOLVO: 8694809
VAG: 0XW 103 171 F
FORD USA: 1S7G6A321AA
FORD USA: 1S7G6K318AE
FORD USA: 1S7Z6D309AA
FORD USA: 1S7Z6K301AA
FORD USA: 1S7Z6K301BA
LAND ROVER: LR025670
LAND ROVER: LR041955
LAND ROVER: LR162092
BYD: 1093667600
FORD (CHANGAN): 1211759
BESTUNE: L06A103171G