FERODO DDF2861C PREMIER féktárcsa
Kauffer cikkszám: DDF2861C-FER
![FERODO DDF2861C FERODO DDF2861C]()
Nagyítás
![FERODO DDF2861C FERODO DDF2861C]()
Nagyítás
![FERODO DDF2861C FERODO DDF2861C]()
Nagyítás
EAN: 4060426398477
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 258 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| Magasság: | 44 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| Felület: | bevonatolt |
| Vizsgálat jelzés: | R90 homologated |
| Tömeg: | 5,51 kg |
| Min. vast.: | 20 mm |
| Kötési mód: | Doboz |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: D09T33251
MAZDA: DA6A33251A
MAZDA: DA7R33251
Külső dokumentumok kattintásra