KAVO PARTS BR-4799-C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BR-4799-C-KAV
![Kavo Parts BR-4799-C Kavo Parts BR-4799-C]()
Nagyítás
![Kavo Parts BR-4799-C Kavo Parts BR-4799-C]()
Nagyítás
![Kavo Parts BR-4799-C Kavo Parts BR-4799-C]()
Nagyítás
![Kavo Parts BR-4799-C Kavo Parts BR-4799-C]()
Nagyítás
EAN: 8715616274692
Csomagsúly: 5.10 kg.
Új cikkszám. Elődje: : Kavo Parts BR-4803-C
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 258 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Vizsgálat jelzés: | R90 |
| Min. vast.: | 20 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: D09T33251
MAZDA: DA6A33251A
MAZDA: DA7R33251