OPTIMAL BS-9486C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BS-9486C-OPT
![OPTIMAL BS-9486C OPTIMAL BS-9486C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-9486C OPTIMAL BS-9486C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-9486C OPTIMAL BS-9486C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-9486C OPTIMAL BS-9486C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-9486C OPTIMAL BS-9486C]()
Nagyítás
EAN: 4058787280678
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | belső hűtésű |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 258 mm |
| Magasság: | 43,9 mm |
| Centrírozási átmérő: | 55 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Tömeg: | 5,12 kg |
| Furatátmérő: | 13 mm |
| Min. vast.: | 20 mm |
| Furat/lyukszám: | 4/5 |
| Belső átmérő: | 135 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: D09T33251
MAZDA: DA6A33251A
MAZDA: DA7R33251
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
13310 Ft VTSZ / KN:
87083091