ERA S54521 SLI Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: S54521-ERA
![ERA S54521 ERA S54521]()
Nagyítás
![ERA S54521 ERA S54521]()
Nagyítás
![ERA S54521 ERA S54521]()
Nagyítás
![ERA S54521 ERA S54521]()
Nagyítás
EAN: 8053379165803
Csomagsúly: 11.35 kg.
Így is ismerheti:
156, 533065, 545155033, B31
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 45 Ah |
| Hossz: | 237 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Magasság: | 225 mm |
| Padlóléc kivitel: | B00 |
| Polaritás: | |
| Hidegindító áram EN szerint: | 330 A |
| Akkumulátor: | SLI-akkumulátor |
| Végpólus fajta: | 3 |
| Tömeg: | 12,6 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra DAIHATSU: 28800 87706 000
DAIHATSU: 28800 87728 000
FORD: 2130434
FORD: HAMJ10655SAA
HONDA: 31500-S3N-G51
HONDA: 31500-S3N-G54
HONDA: 31500-SCA-E011-M1
HONDA: 31500T0ZT01
HONDA: 31500-T0ZT01
HONDA: 31500-T2A-Y01
HONDA: 31500TS4T11
HONDA: 31500-TS4T11
HONDA: 31500TS4T21
HONDA: 31500-TS4T21
HONDA: 31500TS4Z01
HONDA: 31500-TS4Z01
MAZDA: B3B3-18520
NISSAN: 24410-44S7A
NISSAN: 24410-9PA1A
NISSAN: 24410-JF00A
NISSAN: B4410-45J0E-VA
NISSAN: KE241-45J05-NY
OPEL: 91 98 178
RENAULT: B441045J0EVA
SUZUKI: 33610-60G10
SUZUKI: 3361060GV1
TOYOTA: 28800-0J020
TOYOTA: 288005452383
TOYOTA: 2880087106000
TOYOTA: 2880087107000
TOYOTA: 2880087706000
TOYOTA: 2880087728000
TOYOTA: 28800-YZZAA
TOYOTA: 28800-YZZAR
VAUXHALL: 91 98 178
DAEWOO: 96336784
FIAT / LANCIA: 5451550336062
FIAT / LANCIA: AF-B24L
FENDT: X991451000270
GENERAL MOTORS: 96 336 784
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
37969 Ft VTSZ / KN:
85071020