WILMINK GROUP WG2284862 olajszűrő
Kauffer cikkszám: WG2284862-WIL
Így is ismerheti:
P 7160
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Magasság: | 66 mm |
| Menetméret: | M 20 x 1,5 |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Szűrő kivitel: | Felcsavarható szűrő |
| Elkerülő szelep nyitási nyomás: | 1,5 bar |
| tömítőgyűrű belső átmérő: | 54 mm |
| tömítőgyűrű külső átmérő: | 61 mm |
Általános információ: Bosch: F 026 407 160
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: PE0114302
MAZDA: PE0114302A
MAZDA: PE0114302A9A
MAZDA: PE0114302B9A
MAZDA: PY8W14302
MAZDA: PY8W143029A