LUCAS LRS04232 önindító
Kauffer cikkszám: LRS04232-LUC
![LUCAS LRS04232 LUCAS LRS04232]()
Nagyítás
EAN: 5708279311128
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 74 mm |
| Fogszám: | 11 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | Pin "30" M8 B+ |
| Bilincs: | Pin "50" 6.4mm Plug |
| Nettó súly: | 3,06 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: P59D
MAZDA: P59D-18-400
MAZDA: P59V
MAZDA: P59V-18-400
MITSUBISHI: M000T89581
MITSUBISHI: M000TD1271
MITSUBISHI: M0T89581
MITSUBISHI: M0TD1271
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.